نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
پرزین

پرزین

اثری از :
علی انصاری

هنرمندان

نوازندگان :
کاظم کریمی : کمانچه ، ویلن
حسین انصاری : نی ، سه تار (آهنگساز)
اسماعیل رحمانی : سنتور
مصیب رحمانی : دف ، نقاره
مطلب رحمانی : تنبک
همخوان : حسین مدرس
اشعار : سهراب انصاری

«محمد کرم رزمجویی: اثر حاضر که با نام پرزین به پیشگاه هموطنان عزیز تقدیم می شود ، راوی گوشه هایی از موسیقی مقامی بویر احمد و کهگلویه می باشد که توسط هنرمند جوان حسین انصاری گردآوری ، ساخته و تنظیم شده و تا جاییکه امکان داشته سعی بر آن بوده که در تنظیم قطعات تمامی عوامل تولید در خدمت حس و حال اثر قرار گیرد و طی سال های اخیر به علت ضعف فعالیت های فرهنگی و نبود هنرمندان مستعد ، متاسفانه بسیاری از آواها و نواهای زیبای این مناطق به نام سایرین به ثبت رسیده است. لذا به همین دلیل محقق برخورد واجب دانسته که به رغم همه کاستی های موجود جهت حفظ و اشاعه آنچه که باقی مانده اقدام نماید. نکته قابل توجه در اجرای آثار ، مدگردی های بسیار مناسبی است که در بخش شاهنامه خوانی و رقص چوب شنیده می شود. آواز شاهنامه از بیداد همایون شروع شده و به شور خاتمه می یابد.  »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

نو عروس

4:42
185
2

آواز شیخ علی مراد

8:39
201
3

رقص چوب

1:18
41
4

شاهنامه خوانی

7:49
342
5

انتظار

3:48
34
6

کوچ

5:32
28
7

ساز و آواز

4:30
26
8

همه چیم یار

4:38
31
9

آواز دی بلال

6:30
69
10

نایی نای

0:46
49

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.