نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

سه تار

سه تار

اثری از احمد عبادی

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: فروردین 1387

ناشر: آوا خورشید

هنرمندان

“آلبوم حاضر یکی از بهترین نمونه ها برای بررسی هنر تک نوازی استاد احمد عبادی است و استقبال قابل توجهی که از این آلبوم (در قالب صفحه ۳۳ دور و نوارهایی با نام های گوناگون) در ۴۰ سال گذشته دیده شده مقبولیت وماندگاری آن را نشان میدهد.
عبادی هنگام ضبط این آلبوم حدود ۶۵ سال داشت و از لحاظ توانایی های بدنی و ذهنی در حد مردی ۴۵-۵۰ ساله به نظر می آمد. این نظر کریم چمن آرا است که موسیقی ایرانی ، انتشار چنین آلبومی را مدیون اوست. عکس روی جلد صفحه نیز چنین وضعیتی را گواهی میدهد. در این آلبوم احمد عبادی بخش اعظم شگردهای شخصی و بدایع طبع خلاق خود را به روشنی و خوانایی بیان کرده است. اولین خصلت بارز او عدم تبعیت از سلیقه رایج زیباشناسی شنیداری هنرمندان دوره خود است و آفرینش شخصی غنی و مستقل برای سه تار،مستقل از تار شخصیت سه تار نوازی او مستقل از نوازندگان قبل از خود و بعد از خود است. زیرا نه مقلد کسی بود و نه کسی توانست فردیت عمیق و پیچیده او را تقلید کند. اتفاقی که درباره تمام تک نوازان بزرگ موسیقی ایران نظیر کسایی،شهناز،مجد،ورزنده و محجوبی افتاده است.»

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

آواز افشاری

11:34
91
2

دستگاه سه گاه

9:59
53
3

دستگاه همایون

9:44
46
4

آواز اصفهان

10:30
58
5

دستگاه چهارگاه

8:17
51

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter