نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

سه تار

سه تار

اثری از :
احمد عبادی

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: فروردین 1387

ناشر: آوا خورشید

هنرمندان

“آلبوم حاضر یکی از بهترین نمونه ها برای بررسی هنر تک نوازی استاد احمد عبادی است و استقبال قابل توجهی که از این آلبوم (در قالب صفحه ۳۳ دور و نوارهایی با نام های گوناگون) در ۴۰ سال گذشته دیده شده مقبولیت وماندگاری آن را نشان میدهد.
عبادی هنگام ضبط این آلبوم حدود ۶۵ سال داشت و از لحاظ توانایی های بدنی و ذهنی در حد مردی ۴۵-۵۰ ساله به نظر می آمد. این نظر کریم چمن آرا است که موسیقی ایرانی ، انتشار چنین آلبومی را مدیون اوست. عکس روی جلد صفحه نیز چنین وضعیتی را گواهی میدهد. در این آلبوم احمد عبادی بخش اعظم شگردهای شخصی و بدایع طبع خلاق خود را به روشنی و خوانایی بیان کرده است. اولین خصلت بارز او عدم تبعیت از سلیقه رایج زیباشناسی شنیداری هنرمندان دوره خود است و آفرینش شخصی غنی و مستقل برای سه تار،مستقل از تار شخصیت سه تار نوازی او مستقل از نوازندگان قبل از خود و بعد از خود است. زیرا نه مقلد کسی بود و نه کسی توانست فردیت عمیق و پیچیده او را تقلید کند. اتفاقی که درباره تمام تک نوازان بزرگ موسیقی ایران نظیر کسایی،شهناز،مجد،ورزنده و محجوبی افتاده است.»

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

آواز افشاری

11:34
260
2

دستگاه سه گاه

9:59
146
3

دستگاه همایون

9:44
140
4

آواز اصفهان

10:30
140
5

دستگاه چهارگاه

8:17
106

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.