نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “سه تار” احمد عبادی

  •   5,305 بازدید
  •   ۳ دیدگاه

دانلود آلبوم “سه تار” احمد عبادی با کیفیت ۱۲۸ و لینک مستقیم

Download “Setar” By Ahmad Ebadi – 128kbps Direct Link

دانلود آلبوم سه تار احمد عبادی

“آلبوم حاضر یکی از بهترین نمونه ها برای بررسی هنر تک نوازی استاد احمد عبادی است و استقبال قابل توجهی که از این آلبوم (در قالب صفحه ۳۳ دور و نوارهایی با نام های گوناگون) در ۴۰ سال گذشته دیده شده مقبولیت وماندگاری آن را نشان میدهد.

عبادی هنگام ضبط این آلبوم حدود ۶۵ سال داشت و از لحاظ توانایی های بدنی و ذهنی در حد مردی ۴۵-۵۰ ساله به نظر می آمد. این نظر کریم چمن آرا است که موسیقی ایرانی ، انتشار چنین آلبومی را مدیون اوست. عکس روی جلد صفحه نیز چنین وضعیتی را گواهی میدهد. در این آلبوم احمد عبادی بخش اعظم شگردهای شخصی و بدایع طبع خلاق خود را به روشنی و خوانایی بیان کرده است. اولین خصلت بارز او عدم تبعیت از سلیقه رایج زیباشناسی شنیداری هنرمندان دوره خود است و آفرینش شخصی غنی و مستقل برای سه تار،مستقل از تار شخصیت سه تار نوازی او مستقل از نوازندگان قبل از خود و بعد از خود است. زیرا نه مقلد کسی بود و نه کسی توانست فردیت عمیق و پیچیده او را تقلید کند. اتفاقی که درابهر تمام تک نوازان بزرگ موسیقی ایران نظیر کسایی،شهناز،مجد،ورزنده و محجوبی افتاده است.»


دانلود آلبوم “سه تار” احمد عبادی با کیفیت ۱۲۸kbps + کاورهای آلبوم در یک فایل زیپ با حجم ۵۰ مگابایت

دانلود موسیقی سنتی

۱-Afshari.mp3 11:34
۲-Segah.mp3 09:59
۳-Houmayon.mp3 09:44
۴-Esfahan.mp3 10:30
۵-Chahargah.mp3 08:17


احمد عبادی

 

  1. سیدامیرحسین زین العابدینی - پاسخ دادن

    سلام.. به راستی موسیقی ایرانی قطره ای اشک شور در برابر اقیانوسی از دیگر موسیقی های ملل مختلف هست… روح استاد عبادی شاد.. پنجه شیرین استاد روح هر بنی بشری رو از قالب تن جدا میکنه… این قطعات از بهترین های استاد هستند… از شما تشکر میکنم بابت در اختیار قرار دادن این فایلها… کوشش و تلاش شما عزیزان قابل ستایش هست… زنده باشید و برقرار… یا علی مدد