نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

آوازهای ادیب خوانساری 1

آوازهای ادیب خوانساری 1

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1391

ناشر: چهار باغ آهنگ

هنرمندان

"ادیب خوانساری" اولین خواننده مرد رادیو در ایران است که استاد آواز برجسته و ردیف دان بزرگ موسیقی سنتی ایران بوده است. متاسفانه آثار برجای مانده از وی بیشتر مربوط به دوران کهنسالی وی است چرا که آثار وی از روی آرشیو رادیو به دلایلی حذف شده است. 

مجموعه پیش روی شما توسط نشر چهار باغ آهنگ ، در 4 سی دی منتشر شده است که به مجموعه اول و دوم تقسیم شده است و شامل آوازهای ادیب خوانساری به همراه تار ابراهیم سرخوش هستند. 

در مجموعه اول ، آوازهای ادیب خوانساری در دستگاه های ماهور، شور، نوا ، چهارگاه و سه گاه را خواهید شنید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.