نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

بی خود شده

بی خود شده

اثری از :
محمدرضا لطفی

آهنگساز:
محمدرضا لطفی

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم "بی خود شده" حاصل ضبط زنده کنسرت سال 1997 میلادی در شهر زوریخ در کشور سوئیس است که در آن استاد محمدرضا لطفی ضمن آواز سازهای تار و کمانچه می نوازنده استاد افشارنیا نیز نوازنده ساز نی و امید لطفی نیز نوازنده ساز سه تار هستند. این اثر زیبا در بردارنده دارای 6 قطعه است که تو قطعه انتهایی شامل مثنوی شور و تصنیف بی خود شده با صدای استاد لطفی اجرا شده و باقی قطعات تکنوازی و دونوازی های نوازندگان را شامل می شود.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

پیش درآمد شوشتری

4:31
187
2

شوشتری

3:16
105
3

چهارمضراب شوشتری

4:39
106
4

بیداد و..

11:57
111
5

مثنوی شور

4:47
101
6

تصنیف بی خود شده

3:48
154

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.