نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت
  •   14,609 بازدید
  •   ۲ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز همایون خرم/جلیل شهناز
نام آلبوم سوز پنهان
تعداد ترک 7
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,دو نوازی ویلن
حجم 41.6 مگابایت
توضیحات

“سوز پنهان” آلبوم بسیار زیبایست اثر استادان جاودان همایون خرم ، جلیل شهناز و امیرناصر افتتاح که هر سه در عصر خودشان جز بهترین ها بوده اند. استاد خرم با آن قریحه عالی در آهنگسازی و البته نوازندگی ویلن و ادامه رو مکتب صبا و استاد جلیل شهناز نیز یکه تاز نوازندگی مکتب اصفهان و استاد افتتاح نیز از جمله پنجه طلایی های ضرب و تنبک بوده اند و صاحب سبک. بعد از تعریف و تمجید هایی که مسلماً اهالی موسیقی از بس خوانده اند ، خسته شده اند بایستی گفت این آلبوم زیبا با محوریت ساز ویلن و همراهی […]

دانلود آلبوم سوز پنهان همایون خرم
  •   4,696 بازدید
  •   ۴ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز همایون خرم/جلیل شهناز
نام آلبوم شام بی سحر
تعداد ترک 10
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,تکنوازی و دو نوازی
حجم 45.4 مگابایت
توضیحات

“شام بی سحر” یکی از آثار زیبای بر جای مانده از استادان بزرگ موسیقی این سرزمین یعنی همایون خرم ، جلیل شهناز و امیرناصر افتتاح می باشد. در زمان نشر این آلبوم استادان خرم و شهناز هر دو در قید حیات بودند و امروز هیچکدام نیستند و البته آنها با آثارشان همیشه زنده اند. “شام بی سحر” شامل قطعاتی در همنوازی و تکنوازی ویلن و تار است که استادان همایون خرم و جلیل شهناز با همراهی ضرب استاد افتتاح ضبط کرده اند. آلبوم در آواز دشتی و دستگاه نوا اجرا شده است. همانند اکثر آثار همنوازی گذشته بیشتر قسمت ها […]

دانلود آلبوم شام بی سحر همایون خرم و جلیل شهناز
  •   3,355 بازدید
  •   ۲ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز شهناز,بهاری,افتتاح
نام آلبوم تکنوازان 110
تعداد ترک 1
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,دو نوازی
حجم 8.9 مگابایت
توضیحات

و گوهری دیگر از برنامه تکنوازان ، این بار تکنوازان شماره ۱۱۰ با هنرمندی استادان مرحوم ، جلیل شهناز (تار) ، علی اصغر بهاری (کمانچه) و امیر ناصر افتتاح (تنبک) که قطعاتی را دستگاه شور را اجرا می نمایند. امیدوارم لذت ببرید.

دانلود برنامه رادیویی تکنوازان شماره 110
  •   8,064 بازدید
  •   بدون دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز زندگانی,موسوی,نریمان,نجاحی
نام آلبوم تکنوازان 108
تعداد ترک 1
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,گروه نوازی
حجم 12.2 مگابایت
توضیحات

تکنوازان ، نام برنامه ای زیبا بود که در قبل از انقلاب از صدا و سیما ملی ایران پخش می شد. همچنین چندی است که رادیو پیام از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برخی از شماره های آن را پخش می نماید. در این شماره در خدمت شما هستیم با هنرمندی استادان ، محمد موسوی (نی) ، منصور نریمان (عود) ، مرحوم سیاوش زندگانی (ویلن) ، مرحوم مجید نجاحی (سنتور) و مرحوم امیر ناصر افتتاح (تنبک) که قطعات زیبایی را به صورت تکنوازی و گروه نوازی در مایه بیات ترک اجرا می نمایند. امیدوارمل لذت ببرید.

دانلود برنامه تکنوازان رادیو شماره 108
  •   2,612 بازدید
  •   بدون دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز شریف,زندگانی,افتتاح
نام آلبوم تکنوازان 104
تعداد ترک 1
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,دو نوازی
حجم 13.6 مگابایت
توضیحات

چهارمین شماره از ۷۹۰ برنامه تکنوازان ، در وبسایت نوایاب منتشر می شود… از دوستانی که در طراحی کاور تبحر دارند تقاضا می شود کاوری زیبا برای این برنامه طراحی کنند و فایل لایه باز آن را در اختیار بنده قرار دهند تا برای هر برنامه نام هنرمندان و شماره را ویرایش نمایند. شماره ۱۰۴ برنامه تکنوازان ، ۱۶:۰۲ دقیقه نوازندگی استادان فرهنگ شریف (تار) ، مرحوم سیاوش زندگانی (ویلن) و مرحوم امیرناصر افتتاح (تنبک) را شامل می شود که طبق گفته گوینده برنامه در دستگاه شور اجرا شده است. امیدوارم لذت ببرید.

دانلود برنامه تکنوازان شماره 104