نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
Acoustic World , Persia

Acoustic World , Persia

اثری از :
حسین عمومی

هنرمندان

مجموعه آلبوم های “Acoustic World” که به موسیقی های اصیل کشورهای مختلف جهان از جمله ایران پرداخته است و در این آلبوم مخصوص خود مربوط به سرزمین پارس ، به نوازندگی سازهای نی،تار و تنبک توجه نموده است. در آلبوم Acoustic World , Persia استادان حسین عمومی (نی) ، مجید درخشانی (تار) و مجید خلج (تنبک و دف) حضور دارند و این نشان دهنده کیفیت بالای این مجموعه خواهد بود. آلبوم در دو دستگاه چهارگاه و ماهور اجرا شده است. در دستگاه چهارگاه تنها صدای نی و تنبک و دف را خواهید شنید ولی در دستگاه ماهور استاد درخشانی نیز زخمه را به سیم های تار خواهند نواخت. همچنین در دستگاه ماهور تصنیفی اجرا می شود که با صدای “شیدا” اجرا شده است و باقی قطعات بی کلام هستند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.