نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

آفتاب می شود

آفتاب می شود

اثری از :
ارسلان کامکار

آهنگساز:
ارسلان کامکار

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1391

ناشر: آوای باربد

هنرمندان

ارسلان کامکار! استادی بی ادعا. آلبوم “آفتاب می شود” فضای جدیدی را به شنونده القاء می کنند. موسیقی ای چند صدایی که باید آن را در زمره موسیقی های کلاسیک-ایرانی گذاشت چرا که بیشتر از سازهای غربی نظیر ویلنسل ، ویلن و ویلا استفاده شده و شیوه آهنگسازی نیز به سبک کلاسیک نزدیک است. در این اثر ارسلان کامکار ، صبا کامکار ، هانا کامکار و مریم ابراهیم خوانندگی را برعهده دارند و اشعار زیبایی در آن خوانده می شود.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

آفتاب می شود

9:55
119
2

میان تاریکی

9:13
39
3

مه

8:27
22
4

مرثیه

7:08
15
5

گلبانگ رود

7:35
16
6

یار مرا

8:06
27
7

ماهی

10:23
22

آلبوم های دیگر ارسلان کامکار

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.