نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

آخرین پرواز

آخرین پرواز

اثری از :
کوروش متین

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1389

ناشر: چهار باغ آهنگ

هنرمندان

پشنگ کامکار در رابطه با این آلبوم می نویسم : « آخرین پرواز ، حاصل تلاش و پشتکار مداوم کوروش متین هنرمند جوانی است که سال ها در طلب گوهر گرانبهای موسیقی سرزمینش دمی از پای نشسته است. نو آوری و تنوع ملودیک و ریتمیک در قالب قطعات ساخته شده با استفاده از الگوهای ردیف موسیقی دستگاهی ایران و روابط حاکم بر جوهر  آن و نیز دقت و وسواس در اجرا از ویژگی های ملموس این اثر می باشد. اینجانب در کلیه مراحل روند شکل گیری و اجرایی این اثر حضور داشته و تا حد امکان راهنمایی لازم را دریغ ننموده ام. »
کوروش متین – آهنگساز آلبوم : « آخرین پرواز ، دارای دو بخش اصلی می باشد ، بخش اول که با قطعه فراق در دستگاه نوا آغاز گردیده و با قطعه پرواز در گوشه نهفت به پایان می رسد دارای فضایی متفاوت نسبت به اجراهای سنتور نوازی به شیوه کلاسیک در موسیقی ایرانی می باشد. بخش دوم که با بداهه نوازی در آواز دشتی آغاز می گردد ، دارای ساختاری کلاسیک می باشد و قطعاتی در فرم های رایج موسیقی ایرانی در قالب تصنیف ، چهارمضراب و نیز بداهه نوازی های آوازی که استفاده از الگوی ردیف موسیقی دستگاهی در آن مد نظر بوده اجرا گردیده است.
در این قسمت حرکت از آواز دشتی به آواز بیات ترک و برگشت مجدد به دشتی و اجرای قطعه ، چوپانی ، اثر استاد پرویز مشکاتیان در انتهای آن برداشتی از آموزش های سنتی اینجانب نزد استادانم بوده است که امیدوارم با پرتو پر نور وجودتان کاستی های آن را نادیده بگیرید.»

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter