نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “آثار درویش خان ۳ : دلکش” اثر فرامرز پایور

  •   3,901 بازدید
  •   ۴ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز درویش خان
نام آلبوم آثار درویش خان 3 : دلکش
تعداد ترک 12
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,گروه نوازی
حجم 72.1 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم آثار درویش خان 3 دلکش

پس از انتشار آلبوم های “آثار درویش خان ۱ : کرشمه” و “آثار درویش خان ۲ : پریزاد” ، حالا نوبت به سی دی شماره ۳ آلبوم آثار درویش خان ، می رسد. این آلبوم “آثار درویش خان ۳ : دلکش” نام دارد. این آلبوم بیشتر شامل دو نوازی های سنتور و تار و نی و کمانچه به همراه تنبک می باشد. به جز قطعات پیش درآمد و درآمد که به صورت گروه نوازی اجرا شده اند. تمامی قطعات نواخته شده در آلبوم شماره ۳ از ساخته های درویش خان می باشد. امیدوارم لذت ببرید.

نوازندگان:

فرامرز پایور : سنتور
هوشنگ ظریف : تار
رحمت الله بدیعی : کمانچه
حسن ناهید : نی
محمد اسماعیلی : تمبک

این آلبوم دارای ۳ لوح فشرده است که به ترتیب “کرشمه” ، “پریزاد” و “دلکش” نام دارند. در نوایاب هر ۳ شماره منتشر شده اند که امیدواریم از آنها لذت ببرید.

 

    • کاورهای رسمی و با کیفیت مربوط به سایت beeptunes هستند و کاورهایی که کیفیت مناسبی ندارند حاصل اسکن دستی هستند و برخی از آلبوم ها هم که کاور ندارند ، نوایاب کاور مثلاً طراحی میکند!

  1. من نمیدونم شماها پیش خودتون فکر کردین دارین خدمت می کنین به فرهنگ و هنر؟ نمی دونین که همین دانلودها و کپی ها چه بلایی سر هنرمندان آورده؟ اگه به موسیقی علاقه دارین، قاعدتاً نباید تیشه به ریشه ش بزنین. اما کپی غیرقانونی موسیقی ما رو نابود کرده، چون هنرمند یا ناشری که نتونه از آثارش کسب درآمد کنه بعیده بتونه با فقر اثر درخوری خلق کنه.