نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آسمان
هنرمندان

آسمان سومین کاری است که حمیدرضا نوربخش خوانده است و در اختیار علاقمندان قرار میگیرد. اولین خوانندگی او با استاد فرامرز پایور و دومین آنها با زنده یاد پرویز مشکاتیان بوده است. نوربخش از معدود خوانندگانی است که با وسواس زیاد در مورد آثار ارائه شده تصمیم میگرد. همین امر باعث شده که از وی آثار کمتری در دسترس دوستدارانش باشد. از طرفی نیز نشان دهنده حساسیت هنری و موسیقایی این هنرمند می باشد. صدای حمیدرضا نوربخش از توان اجرائی بالایی برخوردار است. چرا که هم در بم و هم در میانه و هم در اوج دلنشین می خواند و در هر سه منطقه صدایی از تحریرهای مرتب و متنوع استفاده کرده و به راحتی به ادای شعر می پردازد و نیز در قرنیه سازی ها و پروراندن نغمه های موسیقایی از ذوق و سلیقه خوبی برخوردار است.
گروه شهنازی در سال ۱۳۸۰ تشکیل گردید. این لوح فشرده اولین کار گروه شهنازی است که به همت مرکز موسیقی حوزه هنری انتشار می یابد. به خاطر رسم گروه که از نام استاد برزگوار علی اکبر شهنازی اخذ شده است بر آن شدیم که برای ارائه اولین کار گروه از آثار خود شهنازی استفاده کنیم. لذا آثاری که استاد در تسگاه چهارگاه ساخته بود را به صورت گروهی اجرا کردیم و این مجموعه را جهت ارج نهادن به مقام والای استاد شهنازی که در راه اعتلای موسیقی اصیل ایرانی زحمات زیادی را متحمل گشته و آثار فراوانی از خود به یادگار گذاشته اند. به یاد و خاطره ایشان تقدیم علاقمندان می گردانیم.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

پیش درآمد

4:36
32
2

ساز و آواز

1:33
19
3

چهارمضراب

2:58
22
4

ساز و آواز

9:23
20
5

آسمان

5:00
27
6

ساز و آواز

5:14
25
7

شب تار

4:58
25
8

ساز و آواز

10:48
18
9

دل من و رنگ

9:32
19

آلبوم های دیگر حمیدرضا نوربخش

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter