نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آتش عود

آتش عود

هنرمندان

سخنی کوتاه از فرامرز گرمرودی خواننده – نوازنده : « دیر زمانی است که در کنکاش چگونگی نواهای فولکلور ایران و شیدایی و شوریدگی فرهیختگان این هنر سحر انگیز بشری که همواره نجواهای درون انسان و راز هستی را با بیان اصوات بر ما آشکار می سازد تدبر و تامل نموده ام. بیش از ۲۵ سال تحقیق در مباحت نظری و عملی این رشته و نواختن سازی پر رمز و راز چون بربط در من انگیزه های به سزایی به وجود آورده بود تا با استفاده از سبک و سیاق گذشتگان و در نظر گرفتن اصالت ماهوی موسیقی مقامی و سنتی در غالب های نوین و شیوه ی اجرا و چگونگی بینش زیبایی شناسی دست به این مهم افکنده و مرزهای جدیدی را برای خود و دوستداران این گونه بینش های موسیقیایی به وجود بیاورم.
لذا با طرح چندین اندیشه ایی با یار دیرینه خود هنرمند فریخته و آهنگساز توانا جناب آقای محمد جواد ضرابیان مطرح و پس از مدت زمانی نسبتاً طولانی و پحته کردن موضوع و تجزیه کردن مجموعه آثاری از این دست با ظرافت های ویژه و در نظر گرفتن نقش ماهیتی موسیقی سنتی و دقت در بیراهه نرفتن در خصوص قالب های نوین اثر موجود را نوشته و سپس اجراء را به این حقیر محول نمود که نوار حاضر تقدیم می گردد.
لازم به توضیح است که در خصوص اجرا و آوازها و تصانیف با استفاده از آثار خوانندگان پیشین و حاضر و سبک و سیاق اساتیدی چون رشید بهبدوف ، حاج بابایف ، عالم قاسمف و همچنین مرحوم اقبال آذر ، مستوفیان ، طاهر زاده و آن صدای مخملی غلامحسین بنان بسیار بهره جسته ام که خود جای بسی سپاس و شکر گذاری است. »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter