نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

آتشی در نیستان

آتشی در نیستان

هنرمندان

بهمن روشنی می گوید : « جذابیت سه تار برای نسل ما که اکنون در دهه ی سی زندگی هستیم ، با شنیدن آثار ذوالفنون ایجاد شد که این آلبوم جز اولین آثار یبود که با ظرفیت های سه تار و گروه سه تار نوازی به درستی آشنا شدیم. این اثر در زمان خودش بسیار پر فروش بود و استقبال شایانی از آن به عمل آمد. با این اثر باز هم دانستیم ظرفیت های موسیقی سنتی بسیار بیشتر و امکان مانور در گوشه ها و آوازها بسیار زیادتر از آن چیزی است که تصور می کردیم. ذوالفنون و گروهش با درک درست از این امکانات ، اثری جلوتر از زمان خویش را خلق کردند. جملات درست ، پرسش و پاسخ های به موقع ، هم گامی مفهوم اشعار با حال و هوای ملودی ها و تنظیم استادانه ی ذوالفنون بیانگر سبک خاص این آهنگساز است. شیوه ی سه تار نوازی ذوالفنون بسیار ظریف و جزئی نگرانه است. او راحت و شیرین می نوازد. ریزهای دقیق و شفافیت از خصیصه های نوازندگی او است. او با حوصله بسیار ، تو را غرق در زیبایی های سه تار می کند. استفاده ی درست او از مناطق صوتی زیر و بم ، لطفات نواختن را دو چندان میکند ؛ و این خصایص در ساخته های او هم نفوذ کرده است ، بلاخص اثر مزبور. »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

سپیده (آواز در گوشه حجاز)

4:24
328
2

آتشی در نیستان

11:54
240
3

یار مرا (قطعه ضربی حجاز)

12:04
153
4

قطعه ضربی

17:39
107
5

آن کیست

9:26
84
6

ارغوان

4:23
87

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.