نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
آوای صبا و تهرانی - شناخت ریتم 2

آوای صبا و تهرانی - شناخت ریتم 2

اثری از :
ابوالحسن صبا

آهنگساز:
علینقی وزیری

هنرمندان

از این دو استاد مخصوصاً صبا ، آثار کمی در دسترس است. مخصوصاً صدای آنها . صبا که خیلی زود از دنیا رفت ولی جاوادنه شد. در این آلبوم موسیقی شما سه تار و ویلن استاد صبا را می شنوید و البته آواز و ضرب حسین تهرانی را. برای علاقمندان لازم است بگویم که صدای لطیف استاد صبا نیز در قطعه ۱۸ که آواز می خواند را خواهید شنید ولی در باقی قطعات آواز حسین تهرانی را می شنوید. در ۲ قطعه ناب دیگر ، صدای حسین تهرانی را خواهید شنید که در رابطه با هنرمند شدن می گوید و در قطعه دیگری استاد مرحوم پایور از استادش صبا تعریف میکند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.