نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “آواز خاک” اثر فردین کریم خاوری

  •   6,380 بازدید
  •   ۲ دیدگاه

دانلود آلبوم “آواز خاک” اثر فردین کریم خاوری با کیفیت ۱۲۸

Download “Avaze Khak” By Fardin Karim Khavari – Direct Link

دانلود آلبوم آواز خاک فردین کریم خاوری

فردین کریم خاوری – آهنگساز : « واژه موسیقی تلفیقی را در سه دهه اخیر بارها شنیده ایم ، نوازندگان و آهنگسازان این مرز و بوم در این حیطه آثاری را خلق نموده اند که در این آثار سنت و مدرنیسم در کنار هم قرار گرفته است. امروزه می توانیم از واژه موسیقی پست مردن در رشته های مختلف هنر تجربی استفاده کنیم. پست مدرن نه تنها در رشته های مختلف هنر بلکه در رشته هایی که با هنر مرتبط نمی شوند مانند اقتصاد ، سیاست و مسائل اجتماعی و… هم وارد شده است. اما ویژگی بارز پست مدرن در این است که سنت را با علم روز مانند تار و پود فرش که در هم تنیده شده در کنار هم داشته باشیم و این بدان معنی نیست که حتماً سازهای ایرانی و سازهای ملل مختلف در کنار هم قرار بگیرند. عوامل زیادی را در موسیقی پست مدرن میتوانیم بر شماریم. از جمله فرم ، قالب و تنوع در ریتم ، تنوع در ترکیب سازها و تنوع در جملات و… به زعم من اگر بتوانیم امکان شناخت تکنیک قوی نوازندگی را برای شنونده فراهم کنیم و حتی فقط با یک ساز این کار را انجام دهیم ، میتوانیم بگوییم که موسیقی ایرانی در آغاز یک حرکت نو است؛ ولی هیچگاه نباید از اصل موسیقی ایرانی که همان سنت ماست دور شویم چون هر حرکت جدید باید با شناتخت کامل و خلاقیت همراه باشد.

قطعات این مجموعه بیشتر به صورت بداهه اجرا شده و تمام تلاش بر این بوده قدم هایی هرچند کوچک در زمینه موسیقی پست مدرن برداشته باشم. هرچند در آثار قبلی مانند دردی کشان ، باز باران و حتی خروش بحر ، سعی ام بر همین موضوع بوده که قطعات کاستی هایی داشته است. حال قضاوت را به عهده شنوندگان فهیم می گذارم. تابستان ۱۳۹۰ »

نوازندگان:
فردین کریم خاوری : تار ، سه تار ، شورانگیز تار بی کاسه
مهرداد کریم خاوری : دف ، دمام ، تنبک ، کوزه ، دایره
مهناز حسینی : تارباس
مهشید کلانتری : سه تار باس
هم آوایان:
مهرداد کریم خاوری ، مهرداد ناصحی ، مهناز حسینی ، مهسا حسینی

 

دانلود آهنگ جدیددانلود آلبوم “آواز خاک” فردین کریم خاوری + کاورها در یک فایل zip

 

 

فروش مجموعه موسیقی فیلم های ایرانی

 

  1. خواهش میکنم آلبوم فقط با کیفیت ۱۲۸ نزارید و حتما وقتی آلبوم رو قرار بدین که کیفیت ۳۲۰ هم داشته باشه….حیفه..خیلی از این البوم ها اگر داخل بیپ تیونز هم نباشه تو فروشگاه ها گیر میاد…لطفا با کیفیت بالا بزارید.ممنون از سایت بسیار وزینتون.

    • آقا امین ، به فکر هزینه اش هم باش! البته مسلماً آلبوم هایی که ۳۲۰ آن کیفیت بسیار بالاتری نسبت به ۱۲۸ داشته باشد را با کیفیت ۳۲۰ منتشر میکنم