نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
باد صبا می آید

باد صبا می آید

اثری از :
شهرام ناظری

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1360

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم “باد صبا می آید” یکی از اولین آلبوم های شهرام ناظری و جلال الدین ذوالفنون و البته از اولین همکاری های ایشان می باشد. این آلبوم موسیقی در اوایل دهه ۱۳۶۰ ضبط و روانه بازار شد و متاسفانه تا بحال با کیفیت بالا  پخش نشده است. این آلبوم موسیقی تماماً با تکنوازی سه تار مرحوم استاد جلال الدین ذوالفنون و آواز شهرام ناظری اجرا می شود و فضایی تقریباً مشابه با آلبوم آتش در نیستان را تداعی می کند. در این آلبوم که ۶ ساز و آواز را دستگاه ها و مایه های ماهور ، ابوعطا ، شوشتری ، افشاری و بیات ترک را خواهید شنید ، اشعاری از سعدی ، مولانا ، حافظ و فخرالدین عراقی خوانده شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

بیایید بیایید

9:38
182
2

سلسله ی موی دوست

5:41
97
3

مژده ای دل

7:16
78
4

وقتی دل سودایی

11:03
53
5

به جهان خرم از آنم

8:57
73
6

صبا وقت سحر گویی

7:08
63

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.