نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

بشنو از نی

بشنو از نی

اثری از :
شهرام ناظری

آهنگساز:
فریدون شهبازیان

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نواگر

هنرمندان

“بشنو از نی” آلبومی زیبا به آهنگسازی و تنظیم فریدون فریدون شهبازیان از استادان آهنگسازی و تنظیم موسیقی ایران است. شهرام ناظری نیز در این آلبوم به عنوان خواننده ای با وسعت صدای بالا حضور پیدا کرده است. موسیقی دوستان از تنظیم های فوق العاده زیبای فریدون شهبازیان برای آثار ارکسترال مطلع اند و این آلبوم نیز بسیار شنیدی است ، ضمن اینکه استاد شهبازیان در این اثر آهنگسازی نیز کرده اند. این آلبوم برای اولین بار در اوایل دهه ۱۳۶۰ منتشر شد و سپس در سال ۱۳۷۹ برای اولین برروی لوح فشرده سی دی منتشر گشت.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.