نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “بیابان جنون” حجت اشرف زاده

 •   24,187 بازدید
 •   ۴ دیدگاه
خواننده حجب اشرف زاده
آهنگساز حسن کیانی نژاد
نام آلبوم بیابان جنون
تعداد ترک 9
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,آوازی
حجم 28.5 مگابایت
توضیحات

بیابان جنون” یکی از اولین آثار با صدای حجت اشرف زاده خواننده جوان موسیقی سنتی و البته آهنگسازی استاد حسن کیانی نژاد است که توسط مرکز حوزه هنری استان خراسان جنوبی منتشر شده بود و البته آنچنان در دسترس قرار نگرفت و اگر شب زنده ها آن را منتشر نمیکرد ، بسیار مسکوت می ماند. متاسفانه طراحی کاور و توضیحات این آلبوم بسیار ناقص و دارای غلط املایی های عجیبی است که نشانه عدم آگاهی حوزه هنری استان خراسان جنوبی دارد! اثری که در اختیارتان قرار می گیرد را شب زنده ها منتشر کرده است و از نظر قطعات با اطلاعات کاور همخوانی ندارد. گذر از این مسائل ، این آلبوم دارای ۴ تصنیف با اشعاری از ه.الف.سایه و رهی معیری و همچنین دارای قطعات تکنوازی نی استاد حسن کیانی نژاد و قطعات گروه نوازی است. از آنجا که آثار تکنوازی از استاد حسن کیانی نژاد بسیار کم در دست است از این نظر آلبوم بسیار ارزشمند است. امیدوارم لذت ببرید.

نوازندگان :
شروین مهاجر : کمانچه
آرش فرهنگفر : تنبک
حامد فکور : تار
محسن پوربخت : سنتور
بابک دانشور : بربط
محمود اسکندری : بم تار
هادی رضایی : دف
حسن کیانی نژاد : نی

باتشکر از آقای مرتضی حق وردی برای ارسال این اثر

 

 1. اون زمانی که پدران شما چوپان بودن و گوسفند داشتن تو خراسان جنوبی هنرمندای بودن که فکرشم نمیتونید بکنید اول برو تحقیق کن بعد حرف بزن که هنر حراسان جنوبی ضعیفه من هیچی اسم نمیبرم ولی دوست داشتی خودت یک نکاهی تو همین گوگل بکن.حالا غلط املایی روی کاور هیچ ربطی به ضعف هنر این استان نداره.

  • سلام
   افسوس از جامعه عجیب و افسار گسیخته ای که در آن گرفتار شده ایم. جناب مرتضی شما از کجای متن آلبوم بیابان جنون به این نتیجه رسیدید که به استان خراسان جنوبی و هنرمندانش توهین شده یا کوچک شرمنده شده اند؟ مطمئن هستید که متن نوا یاب را خواندید و نظر گذاشتید؟ در متن نوشته شده که به دلیل غلط های املایی عجیب که ظاهرا از ناآگاهی حوزه هنری خراسان جنوبی دارد و… کجای این متن توهین به هنر خراسان جنوبی و هنرمندانش است؟
   جناب مرتضی ، سازمان حوزه هنری دارای مراکزی در تمامی استان ها است که حوزه هنری خراسان جنوبی نیز زیر مجموعه ای از آن است. ظاهرا شما گرفتار سوءتفاهم ناشی از عجول بودنتان شده اید. در اینجا منظور از حوزه هنری خراسان جنوبی، اداره مربوطه است نه هنر استان وزین شما.
   در ضمن زین پس قبل از درج نظر و اعلام دیدگاه در تمامی امور زندگی تامل فرمایید و البته خود شخص را مورد عنایت قرار دهید نه خاندان و اجداد وی را. کما اینکه چرانیدن گوسفند به از هم صحبتی به گوسفندانی با ظاهر انسان است و الحق که گذشتگان من و شما چه در خراسان بزرگ و دیگر نقاط اعم از دامدار و کشاورز و… انسان بودند و خوی حیوانیشان خفته تر بود…
   خدانگهدار