نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

بی دلان

بی دلان

هنرمندان

آلبوم “ّبیدلان” یکی از آلبوم های زیبای مرحوم منوچهر طاهرزاده خواننده کرمانشاهی سبک پاپ و سنتی است که البته این آلبوم ایشان در سبک سنتی اجرا شده است. آهنگسازی قطعات این آلبوم برعهده خود ایشان و مرحوم حسن خراباتی بوده است و مرحوم استاد سهیل ایوانی در این آلبوم نقش نوازنده و تنظیم کننده را نیز ایفا نموده اند. در این آلبوم قطعاتی به صورت دکلمه اجرا می شود که آنها را با صدای خانم ژاله صادقیان خواهید شنید. بیشتر قطعات را تصنیف ها با اشعاری از مولانا و حافظ است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

دکلمه

2:39
310
2

تصنیف رندانه

6:15
425
3

دکلمه

7:27
125
4

ساز و آواز

6:46
202
5

تصنیف نیلوفر

6:23
128
6

تصنیف بیدلان

5:11
113
7

تصنیف جمال جانان

6:59
92
8

گروه نوازی

3:22
49
9

تصنیف پادشاه خوبان

6:17
100
10

تصنیف سحر کرمانشان

5:12
120

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.