نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “بوم” اثر حمیدرضا دیبازر

  •   2,433 بازدید
  •   بدون دیدگاه
خواننده بی کلام/سالار عقیلی
آهنگساز حمیدرضا دیبارز
نام آلبوم بوم
تعداد ترک 15
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,تلفیقی
حجم 54 مگابایت
توضیحات

« “بوم” با مضمون “صلح جهانی” حاصل کنجاوی دیبازر نسبت به فرهنگ ها و عقاید ملل مختلف و میل به ترکیب کردن ویژگی های متنوع موسیقی سازی و آوازی آنها است. از این رو در این اثر ، موسیقی سازی و باکلام در کنار هم قرار گرفته و از یک سبک ثابت موسیقی تبعیت نشده است. آهنگسازی در قطعه از آلبوم “بوم” به ارتباط انسان با هستی (عشق،تکنولوژی و…) یا انسان با انسان (خود،دیگری) پرداخته است. برای مثال قطعه ی “کوبان” با استفاده از ابزار صوتی الکترونیک و آکوستیک ، تلاشی است برای یافتن ارتباط انسان معاصر با مثراث فولکلور کشورش (موسیقی ، آوازها ، رقص ها و آیین های محلی). قطعه ی (جنون) جست و جویی است برای یافتن پیوندی میان ریتم در تثری موسیقی قدیم ایران و تاکید بر همه ی ضرب های میزان در نوعی از موسیقی معاصر. »

نوا یاب: “بوم” آلبوم زیبایست با آهنگسازی حمیدرضا دیبازر و اجرای ارکستر فوژان که در آن قطعات بسیار زیبای موسیقی تلفیقی به اجرا در آمده است. امیدوارم لذت ببرید.

نوازندگان :

سهراب برهمندی (آلتو) ، داوود جعفری (آکاردئن) ، علی جعفری پویان (ویلن) ، حامی حقیقی (کلارینت ، تنبوربن و مثلث) ، فراز خناقری (پیانو و کیبرد) ، پریچهر خواجه (قانون) ، حمید خوانساری (عود) ، حمیدرضا دیبازر (فرنچ هرن و سینتی سایزر) ، عیسی غفاری (تار و سه تار) ، بهنود فدوی (گیتار الکتریک) ، آرش فلاح (نی) ، میرمهدی قاسمی (گیتارباس) ، کریم قربانی (ویلنسل) ، شروین مهاجر (کمانچه و کمانچه آلتو) ، هومن نامداری (ساکسفن) ، ارشاد واعظ تهرانی (کنترباس) ، فرید یدالهی (تنبک ، دلنواز و اودو)

گروه کر شهر تهران (به رهبری مهدی قاسمی) ، گروه کر کودک و نوجوان نامیرا (به رهبری فرهاد هراتی)

** توجه : به اشتباه نام آقای “حمیدرضا دیبازر” در فایل دانلود”دیرباز” نوشته شده است. پس از دانلود اصلاح فرمایید.

 

هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.