نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
بوی بهار

بوی بهار

اثری از :
نادر گلچین

سبک: پاپ

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

“بوی بهار” نام آلبوم زیبایست که در آن تصنیف ها و ترانه های به یاد ماندنی استاد نادر گلچین در آن گردآوری شده است. نادر گلچین از جمله خوانندگان خوش صدایست که پس از انقلاب از رادیو و خوانندگی کناره گیری کردند و تنها یک آلبوم از ایشان پس از انقلاب منتشر شد. تصنیف ها و ترانه های به یاد ماندنی زیادی از ایشان در مدت زمان کوتاه فعالیتشان بر جای مانده است. ترانه هایی نظیر “شکوه” ، “من دیگه بچه نمیشم” و “ناوک مژگان” از جمله معروف ترین آثار ایشان محسوب می شود. در این آلبوم ترانه های معروف ایشان از جمله “بوی بهار” ، “من دیگه بچه نمیشم” ، “ناوک مژگان” ، “شهر عشق” ، “از یادم نروی” ، “گل آغوش” ، “مهر سیه چشم” ، “شب تاریک” ، “کاشانه ی من” ، “خورشید” ، “نوای کاروان” ، “کوچه باغ” و “شکوه ی دل” با بهترین کیفیت ممکن قابل دانلود می باشند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

بوی بهار

4:00
194
2

من دیگه بچه نمیشم

3:30
110
3

گل آغوش

4:29
164
4

مهره سیه چشمان

5:50
78
5

شب تاریک

5:01
56
6

کاشانه ی من

4:43
46
7

از یادم نروی

3:56
61
8

خورشید

5:21
62
9

نوای کاروان

9:12
66
10

کوچه باغ

4:43
42
11

شهر عشق

4:56
48
12

شکوه دل

4:43
64
13

ناوک مژگان

3:12
101

آلبوم های دیگر نادر گلچین

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.