نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

بوی بهشت

بوی بهشت

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: سروش

هنرمندان

“بوی بهشت” نام آلبوم زیبایی با صدای حسام الدین سراج ، خواننده موفق موسیقی سنتی به آهنگسازی رامین کاکاوند از آهنگسازان خوب موسیقی سنتی و نوازندگان تنبور،تار و سه تار می باشد. این آلبوم موسیقی بر پایه ساز افسانه ای تنبور ، سازی از خطه کردستان است. این آلبوم موسیقی سنتی با اشعاری از مولانا،بیدل،حافظ و سعدی اجرا می شود و قطعات تصنیف و ساز و آوازی زیبایی در آن موجود است.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

سرو خرامان

5:09
143
2

شور مستی

6:10
54
3

نغمه ی مهر

9:17
32
4

بوی بهشت

9:06
46
5

حافظ خلوت نشین

7:37
46
6

جامه دران

12:56
29
7

میخانه

8:37
42

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter