نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

چهارمضراب های استاد ابوالحسن صبا

چهارمضراب های استاد ابوالحسن صبا

اثری از :
همایون خرم

آهنگساز:
ابوالحسن صبا

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: فروردین 1385

ناشر: چهار باغ آهنگ

هنرمندان

آلبوم “چهار مضراب های استاد ابوالحسن صبا” حاصل تلاش و پژوهش مرحوم استاد همایون خرم برروی ساخته های استاد بزرگ مرحوم صبا در حوزه چهارمضراب های ویولن بوده است. همانطور که می دانید استاد صبا در نوازندگی اکثر سازهای سنتی توانا بودند ، ولی ویولن و سه تار را به طور ویژه ای استادانه می نواختند و بروی این دو ساز ایرانی و غربی ، اجراهای فراوانی داشتند و ردیف های آنان را به خوبی اجرا می کردند. به دلیل دوره تاریخی زندگی ایشان در زمانی که ابزار ضبط صوتی و تصویری آنچنان نبود ، آثار زیادی از نوازندگی ایشان باقی نمانده است. استاد همایون خرم نیز با پژوهش ها و نت های باقی مانده از ایشان یا حتی فایل های صوتی بسیار بی کیفیت ، چهارمضراب های ساخته شده توسط استاد خودش ، ابوالحسن صبا را بازسازی و اجرا کرده اند که در این آلبوم گردآوری شده است.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter