نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

چشم سوم

چشم سوم

هنرمندان

نوا یاب : آلبوم چشم سوم ، شامل بداهه نوازی تار داریوش دولتشاهی است که در ۵ تراک موسیقی و زمان ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه اجرا شده است. باتوجه به اینکه داریوش دولتشاهی دانش آموخته موسیقی کلاسیک و مدرس این موسیقی در خارج از کشور بوده اند ، این آلبوم بیشتر از آنکه حال و هوای موسیقی سنتی ایرانی را در خود جای داده باشد ، درون مایه ای غربی و کلاسیک دارد. برای کسانی که به دنبال شنیدن صدایی نو و جدید از ساز تار هستند ، شاید این آلبوم شنیدنی باشد. البته فارغ از هرگونه تعصب خاص نسبت به موسیقی دستگاهی و سبک تار نوازی ایرانی!
داریوش دولتشاهی – نوازنده : « بسیار خوش اقبالم از این که نعمت ضبط آلبوم را در آسایش استودیوی خانگیم داشته ام ؛ به کمک یک ضبط کوچک DAT ، یک میکروفون و زنگ تفریح های بسیار برای صرف چای توانستم لحظاتی از اصوات را ضبط کنم که امید دارم برای هدیه به شما به حد کافی ناب شده باشند. به عنوان یک هنرمند متولد شرق ، جایی که موسیقی ایرانی را فرا گرفته ام ، و نقل مکان کرده به غرب ، جایی که موسیقی غربی را آموخته و آموزش داده ام ، قصد دارم که موسیقیم بازتای از این دو هویت و طرز تفکر بسیار متفاوت باشد. یکی قدیمی ، کند ، مردد و با پیوندی محکم به گذشته ؛ دیگری نو ، تند ، پرجرات و تشنه برای دگرگون شدن. یافته ام که در فرایند نواختن ، اختیاری اندک دارم و در این که چه میکنم و به کدام سو می روم. اصوات این لحظه ها صدای یکتای خود را دارند ؛ و در آخر بر روی ضبط هایم تغییراتی طرح می کنم. بعضی از این تغییرات پذیرفتنی هستند. پس از ماه ها پس و پیش رفتن بیش از یکصد ساعت بداهه نوازی اندوخته شد ؛ و در نهایت وظیفه ی سخت انتخاب از پس آمد که در یک استودیو انجام گرفت. حاصل کار «چشم سوم» است. ژانویه ی ۱۹۹۷ »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آلبوم های دیگر داریوش دولتشاهی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter