نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

در سرای تنهایی

در سرای تنهایی

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: خرداد 1391

ناشر: نغمه حصار

هنرمندان

ناشر : « آلبوم در سرای تنهایی برخلاف روند ضبط دیگر مجموعه ها ، بر روی قطعات ضربی از پیش ساخته شده آلبوم تنیده (بهنام معصومی) به صورت بداهه خلق و تنظیم و اجرا شده است. بدون شک آثاری از این دست تاکنون در موسیقی ایرانی کمتر و یا دیده نشده که حاصل چیره دستی نوازنده نامدار بربت حسین بهروزی نیا می باشد. »
نوا یاب : « بربط یا بربت ، سازی در اصل ایرانی که در طول تاریخ در ایران به فراموشی سپرده می شود و تقریباً در  ۵۰ سال گذشته مجدداً وارد موسیقی ایران می شود ، با این تفاوت که آن ساز اصیل ایرانی ، رنگ و بویی عربی گرفته است ، چرا که در طول تاریخ وارد فرهنگ عرب می شود و با آن خو می گیرد و زمانی که هم وارد ایران می شود ، هیچ نوازنده اصیلی ندارد و آنهایی هم که آن را می نواخته اند خود وام دار نوازندگان عرب بودند. کمااینکه استاد سازنده ساز ، قنبری مهر ، بربت ایران را دارای کاسه ای کوچکتر و دسته ای بلندتر معرفی کرده اند. در هر صورت ، از اولین کسانی که این ساز را به گفته اهل فن ، به سبک ایرانی می نوازند یا حداقل از آن سبک عربی خارج کرده اند ، استاد حسین بهروزی نیا بوده اند که اتفاقاً با همان ساز مورد نظر استاد قنبری مهر به این موضوع دست یافتنه اند. در هر صورت ، شما را دعوت میکنم به شنیدن این آلبوم زیبا . »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

سرای تنهایی

5:49
30
2

خلوت

3:35
16
3

پرچین راز

3:09
10
4

آیینه

1:40
9
5

و پیامی در راه

4:06
5
6

ناگفته ها

4:05
6
7

نغمه

2:04
5
8

لحظه دگر

4:42
5
9

مثنوی تنهایی

6:11
7
10

و اینک نور

4:50
7

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter