نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم جدید میلاد درخشانی به نام “اشارات نظر”

  •   4,394 بازدید
  •   بدون دیدگاه

دانلود آلبوم جدید میلاد درخشانی به نام “اشارات نظر” با ۲ کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰

Download “Esharat Nazar” By Milad Derakhshani – Direct Link

دانلود آلبوم اشارات نظر میلاد درخشانی

میلاد درخشانی : « هر اثر جدید ، تنها بخشی از پاسخ به پرسش (من کیستم؟) را در بر میگیرد. سوالی که هر بار برای خلق اثر جدید مرا درگیر خود می سازد و می دانم تا سرانجام کار هم با این سوال دست به گریبانم و زیبایی هنر همین است. “اشارات نظر” را دوست دارم چون آوای خلوت من است،دوستش دارم چون حرف مرا می فهمد،دوستش دارم چون همراهم بوده و هست و هر روز می شنومش آن نواهایی را که در این سال ها هر زمان که دست از تار می کشیدم و به هوای کمی تغییر فضا به گوشه ای از اتاق می خزدیم ، آنها را زمزمه می کردم و چه لذتی بالاتر از اینکه این اشعار را با خود ساعتها تکرار می کردم. هنوز هم نجوای (نشود فاش کسی آنچه میان من و توست) حسی عجیب در من ایجاد میکند که بیان آن سخت است و لرزه بر اندامم می اندازد. اشارات نظر تجربه نویی بود برای من و هنوز راه درازی در پیش است و تجربه های دیگر.

تار همین یار و همدم من بوده،هست و خواهد بود و با تمام وجود به آن عشق می ورزم و هنوز مانده تا سیر ما در وادی موسیقی به مقصد برسد»

نوایاب : « باتوجه به اینکه برای این آلبوم زحمت فراوانی کشیده شده است و حتی اگر موسیقی آن برای شما ارزشمند نباشد ، هزینه پخش و انتشار آلبومی که دارای ۲۵ کاور بسیار زیباست ، انتظار می رود آلبوم را به صورت قانونی خرید نمایید یا از وبسایت فاخر “بیپ تونز” به صورت قانونی با تقریبا نصف قیمت بازار ، به صورت قانونی دانلود نمایید»

دانلود آهنگ جدیددانلود آلبوم اشارات نظر به صورت قانونی از وبسایت Beeptunes

<>


 

دانلود آهنگ جدیددانلود آلبوم “اشارات نظر” + کاورها با کیفیت ۱۲۸ در یک فایل zip
دانلود آهنگ جدیددانلود آلبوم “اشارات نظر” + کاورها با کیفیت ۳۲۰ در یک فایل zip

 

هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.