نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
ای که دل داری

ای که دل داری

اثری از :
محسن کرامتی

آهنگساز:
نیما نادری

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1385

ناشر: آوا خورشید

هنرمندان

“ای که دلداری” آلبوم بسیار زیبایست که توسط نشر “آوا خورشید” منتشر شده است. در این آلبوم زیبا استاد محسن کرامتی در نقش خواننده آوازها و تصنیف حضور دارند و نیما نادری به عناون نوازنده تار و آهنگساز ایفای نقش کرده است و پدارم خاور زمینی نیز نوازنده تنبک است. در این آلبوم ساز و آواز و تصنیف هایی از ساخته های قدیم و همچنین ساخته های نیما نادری اجرا می شود. همچنین قطعات بی کلام نیز در آن وجود دارد که از ساخته های نیما نادری است. آلبوم زیبایست که امیدوارم از شنیدن آن لذت ببرید.
حسین علیزاده در رابطه با این آلبوم نوشته است :
دیریست که صدای جویباری و آواز بلبلی به گوش نمی رسد/گاهی تک درختی و قطره ای باران/ آن از نهاد عشاق شعله می کشاند و / در خیال بلبلان نغمه سرا / جان به بیکران خیره می شد/ تا یاران بخوانند و بنوازند / و با تو آرام و سبکبال ، همسفر شوند / ای که دلداری ، سفریست با توشه ای از نقش و رنگ و بوی آشنا / گلچینی از نایاب / نغمه ها بوی نم باران / صندوقخانه ای پر نور / با عطر زمانهای دور

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

آلبوم های دیگر محسن کرامتی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.