نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
فرزند ایران

فرزند ایران

اثری از :
سینا سرلک

آهنگساز:
حمید بهروزی نیا

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1389

ناشر: آوا خورشید

هنرمندان

فرزند ایران ، نام آلبومی به آهنگسازی حمید بهروزی نیا و صدای سینا سرلک است. در این آلبوم موسیقی زیبا ، شنوندگان میتوانند تصانیف و آوازهای جدیدی را به گوش جان بسپارند و ادعا شده است که این آلبوم از نظر تصنیف سازی قدرتمند است و آهنگ هایی جدید برروی اشعار جدید ساخته شده است و مانند برخی از آلبوم های سنتی جدید اجرای تصنیف های قدیمی را در بر نمیگیرد. یکی از نکته هایی این اثر، حضور استاد رامین جزایری به عنوان نوازنده سه تار است. ایشان از نوازندگان خوب سه تار هستند ولی در ساختن ساز نام بزرگتری دارند و کمتر در آلبومی حضور داشته اند. شما در قطعه شماره ۲ که “آواز” نام دارد میتوانید صدای ساز استاد جزایری در جواب آواز سینا سرلک را بشنوید. به جز قطعه شماره ۱۰ که “مرغ لاهوتی” و شعر آن از مولاناست ، بقیه اشعار از شاعران معاصر انتخاب شده است

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

طلوع

2:32
51
2

آواز (به همراه سه تار رامین جزایری)

4:53
76
3

فرزند ایران

4:36
21
4

غروب

3:56
8
5

سرگشته

5:59
10
6

احسان

5:36
10
7

شیدا

5:26
10
8

تکنوازی تار

2:58
14
9

وصال

2:38
4
10

مرغ لاهوتی

4:31
12

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.