نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
قدر محبت

آوای نوین اصفهان : « اثر حاضر که تقدیم هنر دوستان این سرزمین هنر پرور می گردد ، برگزیده ای از ترانه های دهه پنجاه است که توسط اساتیدی چون زنده یاد اسداله ملک ، فضل اله توکل ، بزرگ لشکری ، جهانبخش پازوکی و محمد حیدری ساخته و با صدای توامند اکبر گلپایگانی اجرا گردیده است. شایان ذکر است به دلیل گذشت سالهای متمادی از اجرای این اثر و عدم امکان دستیابی به اطلاعات جامع تر در خصوص اجرای این اثر ، چنانچه نام هنرمندان عزیزی که در اجرای این اثر هنر آفرینی نموده اند ، قید نگردیده ، پوزش ما را بپذیرند.»

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

دل بیقرار

6:21
268
2

آشیونه

6:02
105
3

سرگذشت

5:08
76
4

خوشا آنان

8:19
52
5

قدر محبت

5:52
75
6

ساز و آواز مخالف سه گاه

8:49
75
7

آشیونه (اجرای زنده)

6:48
48
8

درویش

4:00
44

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.