نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
غزلیات مولوی

غزلیات مولوی

اثری از :
احمد شاملو

آهنگساز:
فرهاد فخرالدینی

سبک: دکلمه و صدای شاعر

تاریخ انتشار: 1374

ناشر: ماهور

هنرمندان

احمد شاملو – زمستان ۱۳۷۳ : « این غزل ها را سال ها پیش از این خوانده بودم ، در شرایط ناجوری که توضیح اش چیزی را عوض نمیکند. پس بگذاریم فراموش بشود. اما نکته ی گفتی این است که لازم بود پیش از تکثیر ، یک بار نوار ضبط شده را بنشویم تا اگر نیاز به اصلاحی داشت ، اصلاح بشود ، که متاسفانه این کار صورت نگرفت. نوار یک سره از ضبط به موسیقی گذاری و تکثیر رفت و مستقیماً نواری به من ارائه شد که به بازار رفته بود. نواری با کیفیت بسیار بد ، از لحاظ فنی و اسباب شرمندگی برای من که بی توجه و بدون اطمینان از جدی بودن کار جتی بعضی ابیاتش را نادرست خوانده بودم!
پیشنهاد موسسه ی فرهنگی – هنری ماهور برای عرضه ی نوارهایی از شاعران کهن ایران،گذشته از همه چیز از این لحاظ هم فرصتی پیش آورد که آن اغلاط با دوباره خوانی غزل های مورد نظر اصلاح شود. تصمیم بر این است که به تدریج نوارهای دیگری از آثار شاعران امروز و دیروز ایران و کشورهای دیگر نیز به همین صورت به علاقمندان عرضه شود. همه ی عوامل آماده است و ظاهراً کمی پیگیری مطلبد و سلامت و باقی قضایا.»

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نظرات (1)

17 آبان 96 ساعت 08:26 ندا هنرمندی

سلام من چطور می تونم دانلود کنم آلبوم رو

20 آبان 96 ساعت 09:23 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. همانطور که در صفحه خرید عضویت ویژه توضیح داده شده آلبوم هایی که در بازار موسیقی موجود باشند، جهت دانلود قرار نمیگیرند و فقط قابلیت پخش را دارند. این اثر در سایت بیپ تونز جهت خرید و دانلود قانونی عرضه شده. برای حمایت از نشر و هنرمندان آن را به صورت رسمی تهیه نمایید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.