نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

گلبانگ شجریان بت چین

گلبانگ شجریان بت چین

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: فروردین 1384

ناشر: ماهور

هنرمندان

گلبانگ شجریان ۱ – بت چین ، نام آلبوم محمدرضا شجریان با آهنگسازی و تنظیم فریدون شهبازیان است. استاد شجریان ، ۲ آلبوم با نام گلبانگ شجریان دارند که یکی همین آلبوم بت چین است و دیگری دولت عشق نام دارد. در آلبوم بت چین تصنیف های “بت چین” ، “عشق تو” و “ز من نگارم” اجرا می شود. تصنیف های بت چین و عشق تو از ساخته های علی اکبر شیدا و تصنیف ز من نگارم از ساخته های درویش خان می باشد. این آلبوم همچنین در ۲ بخش اجرا شده است. بخش اول در دستگاه بیات اصفهان و دیگری در دستگاه ماهور. استادان بزرگی در این آلبوم نوازندگی کرده اند. مرحوم استاد فرامرز پایور سنتور و استاد هوشنگ ظریف تار را نواخته اند. به نوازنده تنبک اشاره ای نشده است. همچنین تصنیف “عشق تو” به صورت ارکسترال است که اشاره ای با نوازندگان ارکستر نشده است. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.