نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

همیشه تازه

همیشه تازه

سبک: پاپ

ناشر: نوای رامشه

هنرمندان

آندرانیک آرزومانیان یا آندره آرزومانیان ، از نوازندگان بزرگ پیانو ایران محسوب می شد. این هنرمند ارمنی کشورمان در سال ۱۳۸۹ به دلیل سرطان در گذشت. او در آلبوم های بسیاری تکنوازی پیانو را برعهده داشته است و آلبوم هایی نظیر “همیشه تازه” و “رویای دیگر” از آلبوم های تکنوازی پیانو او محسوب می شوند. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

شانه

4:51
66
2

کیه کیه در میزنه

6:32
45
3

موسوم گل

6:17
20
4

ستاره

5:07
23
5

الهه ناز

6:57
45
6

مرا ببوس

5:02
18
7

محلی ارمنی

4:50
65
8

نقش رویا

5:09
14
9

محلی ارمنی

4:46
64
10

صورتگر نقاش چین

8:57
18

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.