نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

هلهله

هلهله

اثری از :
شهرام غلامی

سبک: محلی و مقامی > سنتی

تاریخ انتشار: زمستان 1390

ناشر: آوا خورشید

هنرمندان

شهرام غلامی در رابطه با این آلبوم می گوید : « استفاده از فضاهای موسیقی خراسان و ترکمن صحرا برروی ساز بربت همیشه از دغدغه های من بوده و همواره مجذوب و تحت تاثیر این موسیقی روح نواز بوده ام. در بخش هایی از “هلهله” این فضاا را با تکنیک بربت نوازی آمیخته ام و “هلهله” ترکیبی است از فضاهای موسیقی آن منطقه ، تکنیک ها و صداهایی که تاکنون روی بربت اجرا و شنیده نشده است ، همینطور ریتم های بوشهری که حبیب (حبیبت مفتاح بوشهری ملقب به دی زنگ رو) به من معرفی کرد. من را بر آن داشت تا ضمن آنکه قطعات “کوچ” و “شیدایی” را برروی آنها بسازم. تکنیک هایی مناسب با شور و حال موسیقی جنوب نیز روی بربت بیاورم و این ها همه تلاشی بود برای رسیدن به بیانی تازه در بربت نوازی ایرانی. اما برای شکل گیری این مجموعه نیاز به مهارتی منحصربفرد در اجرا و تنظیم سازهای کوبه ای بود که بدون حضور حبیب هیچگاه میسر نمی شد. و بازهم باید از استاد همیشگی این ساز ، منصور نریمان سپاسگذار باشم که اگر وجود مهربانش نبود ، بربت هم در این مرز و بوم نبود … »
رامین صدیقی در رابطه با این آلبوم می نویسد : « در آلبوم هلهله ، مهمترین دریافتی که مرا مجذوب کرد ، برخورد با دو خنیاگر است.  این دو می نوازند چون دوست دارند که بنوازند. باهم می نوازند چون در آن لذتی نهفته است. به یکدیگر مجالی برای گفتگو می دهند. چنان می نوازند مع گویی ما در لحظه شریک آنها بودیم. در مقاطعی آنچنان غرق نغمات خود می شوند که بدون نگرانی ، در آن حالت می مانند و تکرار می کنند. انگار جواب “حال” ما را می دهند »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

هلهله

6:38
49
2

بدرقه

4:33
11
3

کوچ

9:08
14
4

سماع دیوانه

6:19
8
5

کویر

5:03
8
6

شیدایی

6:05
12
7

سرمستی

5:36
16

آلبوم های دیگر شهرام غلامی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter