نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

هیچ مگو

هیچ مگو

اثری از مجتبی عسگری

آهنگساز:
احسان ذبیحی فر

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: بهمن 1392

ناشر: ماهور

هنرمندان

آلبوم “هیچ مگو” اثری بسیار زیباست با صدای مجتبی عسگری و آهنگسازی احسان ذبیحی فر و اجرای گروه مهتاب که دستگاه همایون اجرا شده است. این آلبوم زیبا با شعرهایی از نیما و مولوی اجرا شده است. این آلبوم زیبا تقدیم به علاقمندان به موسیقی سنتی و صدای مجتبی عسگری جوان و آهنگسازی زیبای احسان ذبیحی فر.
توضیحات احسان ذبیحی فر در مورد آلبوم :
“می تراود مهتاب” قطعه ای سه قسمتی است ، سه قطعه ی به هم چسبیده به نام های “می تراود مهتاب” ، “خواب” و “می درخشد شبتاب”. “بیداد , عشاق و فرود” طرحی آوازی است که حاصل تجربه ای برای “جواب آواز گروهی” بوده است. در ترکیب سازها برای قطعه ی “هیچ مگو” به جای رباب از تار ۱ و ۲ استفاده شده است. با وجودی که سال هاست در کشور ما برای گروه نوازی ها ، ضبط جداجدای سازها مرسوم شده است اما برای سیدن به نتیجه ی حسی مطلوب تر تصمیم به ضبط گروهی این مجموعه گرفتمی ؛ علی رغم اینکه از شرایط و دشواری های ضبط گروهی و برخی احتمالات قابل پیش بینی اش آگاه بودیم. آما در پایان ، وجود برخی مسائل فنی دیگر هم موجب شد تا سیاوش کامکار عزیز برای به حداقل رساندن مشکلات کیفی صدا زحمات زیادی را متحمل شود ؛ باید قدران او باشم که جز به لطف و صبرش این کار به سرانجام نمی رسد. از دوستان خوبم اکبر اسماعیلی پور و هانا کامکار برای همراهی در همخوانی ها بی نهایت سپاسگذارم. »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آلبوم های دیگر مجتبی عسگری

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter