نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
امام علی (ع)

امام علی (ع)

سبک: موسیقی فیلم

تاریخ انتشار: 1375

ناشر: سروش

هنرمندان
0 2124 جمال جهانشادمحمد فیروزیجمشید عندلیبیارسلان کامکاراردشیر کامکاردانلود موسیقی فیلمسیامک نعمت ناصرحسن ناهیدناصر رحیمیمسعود حبیبیدانلود فول آلبوم فرهاد فخرالدینیفرهاد فخرالدینیسیمین آقا رضیشهریار فریوسفیکریم قربانیفرشید حفظی فردعلیرضا خورشیدفرعلیرضا شیبانیعلی رحیمیانسیاوش ظهرالدینیمحمد بیگلری پورمحسن تویسرکانیجاوید مجلسیاکبر محمدیرضا عالمیحسین میرزاییابراهیم لطفیخاچیک بابایانمازیار ظهیر الدینیمحمود منتظم صدیقیمحسن افتادهامام علی (ع)دانلود آلبوم امام علی (ع)دانلود آلبوم امام علی (ع) فرهاد فخرالدینیآلبوم امام علی (ع) اثری از فرهاد فخرالدینیدانلود آلبوم موسیقی فیلم امام علی (ع)علیرضا فیض بشی پوربهنام صبوحیشهرام فسازادهدانلود آلبوم های صدیق تعریفدانلود آهنگ تیتراژ امام علیدانلود آهنگ علی علی مولادانلود آهنگ فیلم امام علیدانلود آهنگ های صدیق تعریفدانلود فول آلبوم صدیق تعریفدانلود موسیقی فیلم امام علیصدیق تعریف

فرهاد فخرالدینی – آهنگساز : « موسیقی مجموعه تلویزیونی امام علی (ع) با تحقیقات و مطالعات بسیار بر اساس موسیقی قدیم ایران و جهان اسلام شکل گرفته است. یکی از آهنگ های مهم آن تصنیفی است از عبدالقادر مراغه ای که به عنوان تیتراژ اول از آن استفاده شده است. در دو قرن اخیر محققین موسیقی اروپا ، ترکیه و ایران با مطالعات فراوان نوت نویسی های متعددی از آن را در کتب و رسالات مختلف به چاپ رسانده اند. ولی هیچ یک از تحقیقات و نوت نویسی های یاد شده با وزن واقعی آهنگ و شعر آن منطبق نیست. تا آنکه سرانجام افتخار کشف کامل آن به لطف پروردگار و با کوشش بسیار نصیب اینجانب شد و اینک خوشحالم که چنین یادگار مهمی از موسیقی قدیم ایران را که قدیمی ترین آهنگ مستند ، با سابقه ای حدود ۶۰۰ سال است به هموطنان عزیزم تقدیم دارم.
تاریخ ابیات عربی این تصنیف به صدر اسلام می رسد و جالب است که عبداقادر مراغه ای پس از گذشت حدود ۸۰۰ سال از زمان رسول اکرم تا زمان خودش این ابیات را در تصنیفی به کار می برد و بیت دوم و سوم آن را نیز به فارسی بر می گرداند. ۱۳۷۵ »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

کل صبح

6:24
455
2

مالک اشتر

3:21
221
3

رقص خنجر

5:30
277
4

قطام

4:14
167
5

خاک سبز

4:42
164
6

تنهایی

10:09
154
7

دیدار

1:53
100
8

همای رحمت

3:16
116
9

کاروان عایشه

3:09
210
10

سواران

3:21
154
11

عروسی ابوذر

3:09
129
12

سپاه علی (ع)

3:46
104
13

سپاه معاویه

1:53
57
14

جنگ صفین

3:50
71
15

سواران 2

5:23
69
16

حمله علی (ع)

2:40
93
17

شربت مرگ

1:44
88

آلبوم های دیگر فرهاد فخرالدینی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.