نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
ارکستر موسیقی نو

ارکستر موسیقی نو

اثری از :
علیرضا مشایخی

آهنگساز:
علیرضا مشایخی

سبک: ارکسترال

ناشر: ماهور

هنرمندان

در سال ۱۳۷۲ با تلاش علیرضا مشایخی و فریماه قوام صدری ، گروهی به منوظر معرفی آهنگسازان معاصر ایرانی تحت عنوان “گروه موسیقی تهران” تشکیل شد. در سال ۱۳۷۴ و در پی فعالیت گروه موسیقی تهران ، علیرضا مشایخی “ارکستر موسیقی نو” را پایه گذاری نمود که از اهداف اصلی آن آشنا کردن توده مردم با موسیقی و جلوه های متنوع موسیقی معاصر است. تشکیل این ارکستر در حقیقت پاسخی به مسئله امکان و نیز چگونگی استفاده از سازهای سنتی و قابلیت آنها در جهت اجرای موسیقی نو است.

** توجه : این آلبوم ابتدا توسط نشر هرمس منتشر شده بود ولی در نشر جدید در سال 1395 توسط نشر ماهور منتشر شده است. نسخه فعلی مربوط به نشر هرمس است که با نشر ماهور دارای تفاوت هایی می باشد.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

چهارگاه شماره ی 2

10:20
93
2

آواز شماره ی 1

6:32
64
3

و در این تنهایی

7:02
47
4

باغ خدا

4:19
40
5

و در این بداهه

7:26
28
6

افلیا شماره 1

8:22
23
7

افلیا 2

11:26
28

آلبوم های دیگر علیرضا مشایخی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.