نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
جان جانان
هنرمندان

آلبوم زیبای "جان جانان" با صدای آرین رحمانیان و آهنگسازی و اجرای خانواده اسحاقی است. داریوش اسحاقی نوازنده تنبک و دف در این آلبوم پدر بزرگوار هنرمندان میثاق و متین اسحاقی هستند که به ترتیب سازهای کمانچه و تار را می نوازند و البته آهنگسازی قطعات این آلبوم نیز متین و میثاق اسحاقی و آرین رحمانیان است. اشعار آلبوم کاملاً از مولانا انتخاب شده است و در کنار قطعات بی کلام و تکنوازی ها شالوده این اثر را تشکیل می دهند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

قطعه طلوع

3:10
71
2

تکنوازی کمانچه

3:16
29
3

از تو کجا گریزم

6:02
45
4

تکنوازی تار

2:20
16
5

قطعه سماع

3:51
15
6

ساز و آواز

10:23
23
7

تصنیف باز آمدم

7:20
38
8

تکنوازی تار

2:08
10
9

هجران

9:27
16
10

عاشقی

4:06
20

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.