نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

خروش بحر

خروش بحر

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: دی 1386

ناشر: مرکز موسیقی حوزه هنری

هنرمندان

فردین کریم خاوری (آهنگساز) : « بخوان به یاد گل سرخ – آنچه که در یوم محرم ۶۱ ه.ق گذشت حماسه ای بی نظیر از تاریخ بشر بود که سرشار از پیام های فرهنگی ، اعتقادی ، سیاسی و اجتماعی است. در این اثر سعی داشتم قسمتی هرچند کوچک از بعد حماسی و معنوی آن را با زبان نغمه و نوا بیان کنم. آنچه در بیان ابعاد فوق در نظر داشتم ، چنین است که می شنوید. و صد البته در این میان نباید توانایی بلاغت و صدای گرم خواننده ی توانمند جناب آقای علیرضا افتخاری را از یاد ببریم. دی ۱۳۸۶»
همانطور که از متن بالا دریافتید ، این آلبوم با صدای علیرضا افتخاری و فردین کریم خاوری ، آلبومی مذهبی محسوب می شود در رسای واقع عاشورا . اشعار این آلبوم موسیقی از سعدی ، محتشم کاشانی و مهجور اصفهانی می باشد. آلبوم دارای ۷ قطعه موسیقی است که ۲ قطعه آلبوم بی کلام است. موسیقی این آلبوم در دستگاه های شور ، چهارگاه و افشاری و دشتی اجرا شده است.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آلبوم های دیگر علیرضا افتخاری

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter