نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
خروش بحر

خروش بحر

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: دی 1386

ناشر: مرکز موسیقی حوزه هنری

هنرمندان

فردین کریم خاوری (آهنگساز) : « بخوان به یاد گل سرخ – آنچه که در یوم محرم ۶۱ ه.ق گذشت حماسه ای بی نظیر از تاریخ بشر بود که سرشار از پیام های فرهنگی ، اعتقادی ، سیاسی و اجتماعی است. در این اثر سعی داشتم قسمتی هرچند کوچک از بعد حماسی و معنوی آن را با زبان نغمه و نوا بیان کنم. آنچه در بیان ابعاد فوق در نظر داشتم ، چنین است که می شنوید. و صد البته در این میان نباید توانایی بلاغت و صدای گرم خواننده ی توانمند جناب آقای علیرضا افتخاری را از یاد ببریم. دی ۱۳۸۶»
همانطور که از متن بالا دریافتید ، این آلبوم با صدای علیرضا افتخاری و فردین کریم خاوری ، آلبومی مذهبی محسوب می شود در رسای واقع عاشورا . اشعار این آلبوم موسیقی از سعدی ، محتشم کاشانی و مهجور اصفهانی می باشد. آلبوم دارای ۷ قطعه موسیقی است که ۲ قطعه آلبوم بی کلام است. موسیقی این آلبوم در دستگاه های شور ، چهارگاه و افشاری و دشتی اجرا شده است.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.