نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
می بی رنگی

می بی رنگی

اثری از :
داود آزاد

آهنگساز:
داود آزاد

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نی داوود

هنرمندان

آلبوم “می بی رنگی” بخشی از کنسرت لندن در پاییز ۱۹۹۶ می باشدکه به نام Sufi Music Of Iran اجرا شده است. این برنامه همچنین در دانشگاه منچستر ، فستیوال موسیقی جهان در شمال (اسلو) ، دانشکده موسیقی هامار (نروژ) ، دانشگاه اولدنبورگ (آلمان) ، ویل (فرانسه) نیز اجرا شده است. در این آلبوم موسیقی ۹ قطعه آهنگ در دستگاه های بیات اصفهان ، چهارگاه ، شوشتری ، بیات ترک و سه گاه و شور اجرا شده اند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.