نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “می ناب” با صدای کاوه دیلمی

  •   2,284 بازدید
  •   ۳ دیدگاه
خواننده کاوه دیلمی
آهنگساز روح الله خالقی
نام آلبوم می ناب
تعداد ترک 7
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,ارکسترال
حجم 51 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم می ناب با صدای کاوه دیلمی

“می ناب” نام آلبومیست که در آن آثار مرحوم استاد روح الله خالقی با تنظیم و اجرای ارکستر به رهبری فرزندش گلنوش خالقی اجرا می شوند و قطعات با کلام نیز با صدای کاوه دیلمی به گوش می رسد. البته در قطعه ی “ای ایران” خواننده رشید وطن دوست می باشد. استاد خالقی از بزرگان موسیقی ایران هستند. علاوه بر توانایی های موسیقیایی ، کتاب های منتشر شده از ایشان نیز بسیار با اهمیت هستند مخصوصاً کتاب “سرگذشت موسیقی ایران” که این روزها خودم در حال مطالعه ی آن هستم. گذر از این مسئله ، باید گفت در این آلبوم موسیقی ۷ قطعه از ساخته های ایشان اجرا می شود. از جمله “ای ایران” ، “نگاه عاشق” ، “یار رمیده” ، “دو نغمه بختیاری” ، “می ناب” و “رنگارنگ” که امیدوارم لذت ببرید.

نکته : ظاهراً آلبوم دارای دو دیسک بوده است. من این آلبوم را قبلاً در آرشیوم داشته ام و وقتی کاورهای منتشر شده توسط بیپ تونز را دیدم متوجه این مسئله شده ام که البته من را به شدت سردرگم کرد. چرا که ظاهراً بعضی از قطعات باکلام هستند ولی در هیچ نسخه ای باکلام آنها موجود نیست. برای مثال قطعه ی “رنگارنگ” یا “می ناب” که در هیچ نسخه ای باکلام و با صدای کاوه دیلمی موجود نیست و تماماً بی کلام هستند! در آخر برای اطمینان حتی نسخه سایت بیپ تونز را هم خریدم ولی بازهم متوجه شدم دقیقاً مشابه هم نسخه ایست که من داشتم. در هر صورت من هنوز سردرگم هستم!

 

  1. با شما کاملا موافقم بنده سال۷۳ البوم رااز کتابفروشی های جلو دانشگاه تهران خریدم شامل دوکاست یکی باکلام و دیگری همین نسخه ای هست کاست اولی باصدای دیلمی وگروه کر میباشد فوقالعاده زیبا میباشد