نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

نقش ماندگار

نقش ماندگار

اثری از :
رضا رضایی پایور

آهنگساز:
حسین پرنیا

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1386

ناشر: مرکز موسیقی حوزه هنری

هنرمندان

آلبوم “نقش ماندگار” در سال ۱۳۸۲ ضبط و در سال ۱۳۸۶ منتشر شد. این آلبوم برای نکوداشت یاد استاد فرامرز پایور اجرا شده بود که در آن زمان هنوز در قید حیات بودند و متاسفانه در سال ۱۳۸۹ از دنیا رفتند. این آلبوم در سال ۱۳۸۶ توسط حسین پرنیا که آهنگساز قابل و قدرتمندی هستند به ایشان تقدیم شده بود و خوانندگی آن نیز برعهده رضا رضایی پایور بوده است. آلبوم دارای ۱۰ قطعه است که در دستگاه های همایون و سه گاه اجرا شده است. 

** قطعات آلبوم با آنچه برروی کاور آن درج شده دارای تفاوت هستند. این نسخه کامل بوده و برروی سایت itunes نیز همین نسخه موجود است.

دیگر نوازندگان:
سامان پارسا : بم تار
سهیل سان محمدی : بم تار
مشتاق قرداش خانی : کمانچه و ویلن
حمیدرضا طاهری : کمانچه
رضا صدرالدینی : تنبک
صابر کاکاوند: تنبک

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

مقدمه ی آنسوی خیال

5:39
49
2

آواز همایون با سنتور

12:02
32
3

مقدمه

11:09
16
4

آهنگ ترانه

5:12
32
5

ناز و غم

2:55
24
6

تکنوازی سنتور

2:49
31
7

چهارمضراب

4:14
22
8

زابل

2:55
18
9

ارث

6:31
21
10

سحرگاهی

2:49
25

آلبوم های دیگر رضا رضایی پایور

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter