نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
پیانو نوازی 1

پیانو نوازی 1

اثری از :
مرتضی محجوبی

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1380

ناشر: ماهور

هنرمندان

استاد مرتضی محجوبی ، معروف به مرتضی خان ، از معدود نوازندگان دوران خودش بود و علاوه بر چیره دستی و سبکی خاص در نوازندگی پیانو ، در آهنگسازی نیز دستی بر آتش داشت و آثاری از او بر جای مانده است. ایشان در نوازندگی پیانو با سبکی ایرانی مشهور هستند و از افرادی به شمار می روند که پیانو را به عنوان سازی غربی با دستگاه های موسیقی سنتی ایران رام کردند. ایشان در ۶۵ سالگی و سال ۱۳۴۰ از دنیا رفتند ولی خوشبختانه از ایشان آثاری در دست است که می توانیم با شنیدن آنها به شیوه نوازندگی و استادی ایشان آشنا شویم.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

آلبوم های دیگر مرتضی محجوبی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.