نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
پیانو نوازی 2

پیانو نوازی 2

اثری از :
مرتضی محجوبی

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1386

ناشر: ماهور

هنرمندان

مرتضی خان محجوبی ، استاد پیانوی ایران ، کسی که پیانو را با دستگاه های موسیقی ایرانی رام کرد و پیانو را با شیوه ایرانی می نواخت. این آلبوم شامل ۷ قطعه موسیقی تکنوازی پیانوی ایرانی است که در دستگاه های آواز بیات ترک ، آواز افشاری ، آواز همایون ، همایون ، آواز بیات اصفهان ، سه گاه و چهارگاه اجرا شده اند. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

آواز بیات ترک

12:27
298
2

آواز افشاری

7:19
154
3

آواز ابوعطاء

6:30
141
4

دستگاه همایون

12:44
118
5

آواز بیات اصفهان

12:17
149
6

دستگاه سه گاه

10:30
120
7

دستگاه چهارگاه

14:23
109

آلبوم های دیگر مرتضی محجوبی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.