نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

پیش درآمدها و رنگ ها

پیش درآمدها و رنگ ها

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: ماهور

هنرمندان

این مجموعه شامل پیش درآمدها و رنگ های “ردیف دوره ی عالی” استاد علی اکبر شهنازی است که با دستگاه های دیجیتال کامپیوتری توسط شرکت ماهور پالایش شده اند تا علاقمندان موسیقی دستگاهی ایران بتوانند این آثار ارجمند را با کیفیت صوتی بهتری بشنوند.
علی اکبر خان شهنازی شگرد خاصی در تار نوازی دارد… در کار ریزه کاری ها و پیچ و خم های تکنیکی ، خود به نوعی زیبایی می رسد. شهنازی از همه امکانات فنی تار بهره می یرد. پرش های پیاپی از پایین دسته به بالای دسته ی تار و خط سیر نغمه ها با فاصله های بزرگ ، شیوه ی خاص او را مشخص می کند ، تا آنجا که از نخستین زخمهها تار او قابل تشخیص می شود.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آلبوم های دیگر علی اکبر شهنازی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter