نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
صد سال آواز 1

صد سال آواز 1

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1382

ناشر: ماهور

هنرمندان

مجموعه آلبوم های “گزیده ای از صد سال آواز” که در ۳ آلبوم توسط انتشارات ماهور در سال ۱۳۸۲ وارد بازار شد و در آن آوازهای از صدسال موسیقی ایران گنجانده شده است. در واقع آثار موجود در این آلبوم مربوط به صدسال گذشته بوده اند و جدیدترین خواننده عصر حاضر در این مجموعه آلبوم ها استاد محمدرضا شجریان بوده است. در نوایاب به تدریج این ۳ آلبوم را منتشر خواهیم کرد.
در آلبوم شماره ۱ آوازهای خوانندگانی به نام های زیر موجود است :
قلی خان شاهی ، قربان خان ، سعاتمند قمی ، سید رحیم ، سید احمد خان ، اقبال آذر ، جناب دماوندی ، علی خان نایب السلطنه ، نکیسا ، علی اصغر کردستانی ، حسن خان سنجلانی ، طاهر زاده ، عبداالله دوامی

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نظرات (1)

3 خرداد 96 ساعت 02:10 hamed ziaye

با سلام امکان داره 2 سی دی دیگر رو هم بذارید ممنون.

3 خرداد 96 ساعت 09:40 پشتیبانی نوا یاب

به زودی منتشر خواهد شد. سپاس. توجه داشته باشید که در صفحه اصلی منتشر نخواهد شد و با جستجو آنها را پیدا خواهید کرد.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.