نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
سماع مستانه

سماع مستانه

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1384

ناشر: ماهور

هنرمندان

علی اکبر مرادی – آهنگساز : « اثر حاضر یک برنامه ی صحنه ای است که در سال ۲۰۰۰ میلادی در سانفراسیسکوی آمریکا اجرا و ضبط شده است. اساس این کار تلفیقی است از موسیقی مقامی تنبور (مقام سه حه ر) و مقام چهارگاه که قطعات آن از ساخته های اینجانب است که انرژی مثبت مردم حاضر در سالن و مهم تر از همه ، تمبک و حضور مهر آمیز دوست هنرمندم پژمان حدادی حال وهوای خاص و نیکویی به اثر بخشیده است. احتمالاً در وصل قطعات به همدیگر اندکی اشکالاتی وجود دارد که ب کار صدا بردار آمریکایی مربوط می شود و سعی کردیم با کمک صدابردار خوب ارانی آقای ارد انزایی پور به حداقل برسد. به این امید که مقبول افتاد. زمستان ۱۳۸۳ »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

سرآغاز

1:43
252
2

رویای وصال

5:41
166
3

سماع مستانه

3:09
186
4

گلایه

5:50
84
5

وداع

4:15
87
6

جدایی

6:27
89
7

صدای پای عشق

5:59
104
8

قطعه آوازی

1:32
46
9

سرخوشی

5:50
80

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.