نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

سراسر مه

سراسر مه

اثری از :
محمد معتمدی

آهنگساز:
آرش کامور

هنرمندان

آلبوم “سراسر مه” حاصل تلاش هنرمندان جوان ، آقایان ؛ محمد معتمدی که با آواز روح انگیز و دلنشینش خوانندگی و آرش کامور که با ذوقی سرشار و طبعی لطیف ، آفرینش این اثر را برعهده داشته است ، با همراهی ارزشمند گروه موسیقی “سروشان” است. درد غریبی است آنگاه که جاده را مه گرفته و منزل را نمی یابی و آوایی در درونت ندا می دهد ، بیا تو اهل ماندن نیستی ، بیا …

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

وداع

2:20
198
2

تکنوازی کمانچه

3:35
124
3

کهن دیار

4:27
86
4

یاد آر

6:40
118
5

غربیانه

7:34
54
6

دشت در سوگ

9:25
49
7

بانگ سپیداران

7:28
50
8

امشب ای ماه

12:57
138
9

سراسر مه

4:17
87

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.