نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
سرمست

سرمست

اثری از :
مظفر شفیعی

هنرمندان

“سرمست” ، آلبومیست زیبا با صدای مظفر شفیعی و اجرای گروه مهربانی با سرپرستی و آهنگسازس سلمان سالک که در دستگاه راست پنجگاه اجرا شده است. دستگاه راست پنجگاه یکی از دستگاه های خاص موسیقی ایرانی محسوب می شود و آلبوم های بی کلام و باکلام کمی در این دستگاه اجرا شده است. این آلبوم شیوه آلبوم های اصیل موسیقی سنتی را دنبال می نماید. یعنی چیره‌ بودن ساز و آواز بر تصنیف و همچنین اجرای آلبوم بر اساس سلسله مراتب ؛ مقدمه ، پیش درآمد و چهارمضراب و… که در آلبوم های امروزی متاسفانه کمتر شاهد آن هستیم و بیشتر قطعات ضربی و تصنیف اجرا می شود.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

آلبوم های دیگر مظفر شفیعی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.