نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
سه نوازی در دستگاه ماهور و سه گاه

سه نوازی در دستگاه ماهور و سه گاه

اثری از :
فرامرز پایور

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1386

ناشر: ماهور

هنرمندان

آلبوم بسیار زیبا و شنیدنی “سه نوازی در دستگاه ماهور و سه گاه” ، همانطور که از نامش مشخص است ، حاصل همکاری سه استاد بزرگ موسیقی سنتی ایران ، یعنی مرحوم فرامرز پایور به عنوان نوازنده سنتور ، استاد هوشنگ ظریف به عنوان نوازنده تار و استاد محمد اسماعیلی به عنوان نوازنده تنبک است. استاد فرامرز پایور که از این دنیا رفته اند ولی موسیقی سنتی ما هنوز از وجود دو استاد دیگر بهره مند است و چه خوب است که در دوران حیات ایشان از آنها تجلیل شوند که خوشبختانه در سال های اخیر این تجلیل ها کم نبوده اند. در هر صورت ، آلبوم پیش رو دارای قطعات بسیار زیبایی در دستگاه های ماهور و سه گاه است که شامل سه نوازی های زیبایست و همچنین قطعاتی به صورت گفتگوی سازها در آن موجود است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.