نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

تکنوازی های سه تار

تکنوازی های سه تار

اثری از :
محمدرضا لطفی

آهنگساز:
محمدرضا لطفی

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم پیش رو حاصل گردآوری ، دوستداران استاد مرحوم محمدرضا لطفی است که در آن تکنوازی های سه تار محمدرضا لطفی به همراه تنبک مرحوم ناصر فرهنگ فر جمع آوری شده اند و در میان آنها برخی از قطعات ساخته شده توسط محمدرضا لطفی برای گروه نوازی ، توسط گروه شیدا نیز گنجانده شده است. لازم به ذکر است ، گروه شیدا توسط محمدرضا لطفی ایجاد شده بود و توسط ایشان سرپرستی می گشت. به هرحال امیدوارم این آلبوم که توسط گردآورندگانش “آوای شیدا” نام گرفته است مورد قبول علاقمندان به تکنوازی سه تار ، محمدرضا لطفی قرار گیرد.

 

**توجه : فقط یک قطعه از 18 قطعه این آلبوم جهت شنیدن ارائه شده است. برای باقی قطعات کل آلبوم را دانلود فرمایید.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

درآمد اول (قطعه 1 از 18)

6:05
509

آلبوم های دیگر محمدرضا لطفی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter