نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

تکنوازی های سه تار

تکنوازی های سه تار

اثری از :
محمدرضا لطفی

آهنگساز:
محمدرضا لطفی

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم پیش رو حاصل گردآوری ، دوستداران استاد مرحوم محمدرضا لطفی است که در آن تکنوازی های سه تار محمدرضا لطفی به همراه تنبک مرحوم ناصر فرهنگ فر جمع آوری شده اند و در میان آنها برخی از قطعات ساخته شده توسط محمدرضا لطفی برای گروه نوازی ، توسط گروه شیدا نیز گنجانده شده است. لازم به ذکر است ، گروه شیدا توسط محمدرضا لطفی ایجاد شده بود و توسط ایشان سرپرستی می گشت. به هرحال امیدوارم این آلبوم که توسط گردآورندگانش “آوای شیدا” نام گرفته است مورد قبول علاقمندان به تکنوازی سه تار ، محمدرضا لطفی قرار گیرد.

 

**توجه : فقط یک قطعه از 18 قطعه این آلبوم جهت شنیدن ارائه شده است. برای باقی قطعات کل آلبوم را دانلود فرمایید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

درآمد اول (قطعه 1 از 18)

6:05
890

نظرات (1)

14 آذر 96 ساعت 13:54 محمد علی صوفی

خیلی بد بود

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.