نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

شب شعر

شب شعر

اثری از :
فریدون مشیری

سبک: دکلمه و صدای شاعر

تاریخ انتشار: 1387

ناشر: نواگر

هنرمندان

فریدون مشیری از شاعران معاصر ایران و شعر نو است. شعر “کوچه” او به عنوان شعری عاشقانه طرفداران زیادی را کسب کرد و موجب آشنایی شعر دوستان با او شد. شنیدن صدای شاعر هنگام خواندن شعرخود جذابیت فراوانی دارد. از این روست که شاعرانی که در دوران تکنولوژی ضبط صدا حضور داشتند حداقل آثاری با صدای خودشان ضبط کرده اند. فریدون مشیری نیز از این قاعده مستثنی نیست و آثاری از صدای ایشان هنگام خواندن شعرهایشان در شب شعرها و محافل خصوصی وجود دارد که البته بسیار کمیاب هستند. آلبوم “شب شعر” مجموعه از شعرخوانی فریدون مشیری است. در این آلبوم او با صدای خودش ۱۲ شعر سروده شده اش را می خواند که شعر محبوب “کوچه” نیز جز آنها می باشد. اگر از علاقمندان شعر و دکلمه خوانی هستید این آلبوم میتواند برای شما بسیار مناسب باشد.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

همیشه با تو

1:46
324
2

دوستی

3:21
161
3

تشنه در آب

4:03
101
4

ریشه در خاک

4:04
93
5

امیرکبیر

4:35
82
6

دست هامان

4:52
62
7

انسان باشیم

4:24
89
8

چگونه می سرائی

3:56
50
9

آخرین جرعه این غم

4:02
64
10

کوچه

4:57
146
11

ما همان جمع پراکنده

5:37
66
12

ای عشق

3:48
88

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.